Pohár vítězů pohárů 1993/1994: Porovnání verzí
Vzhled
Smazaný obsah Přidaný obsah
m r2.7.1) (Robot: Přidávám bg:Купа на носителите на купи 1993/94 |
→Předkolo: fix |
||
Řádek 41: | Řádek 41: | ||
|align=right|[[FC Nikol Tallinn|Nikol Tallinn]] {{flagicon|Estonia}} || align=center|1 - 8 || {{flagicon|Norway}} '''[[Lillestrøm SK|Lillestrøm]]''' || align=center|0 - 4 || align=center|1 - 4 |
|align=right|[[FC Nikol Tallinn|Nikol Tallinn]] {{flagicon|Estonia}} || align=center|1 - 8 || {{flagicon|Norway}} '''[[Lillestrøm SK|Lillestrøm]]''' || align=center|0 - 4 || align=center|1 - 4 |
||
|- |
|- |
||
|align=right|'''[[MFK Košice|Košice]]''' {{flagicon|Slovakia}} || align=center|3 - 1 || {{flagicon|Lithuania}} [[ |
|align=right|'''[[MFK Košice|Košice]]''' {{flagicon|Slovakia}} || align=center|3 - 1 || {{flagicon|Lithuania}} [[Žalgiris Vilnius]] || align=center|2 - 1 || align=center|1 - 0 |
||
|- |
|- |
||
|align=right|'''[[AC Lugano|Lugano]]''' {{flagicon|Switzerland}} || align=center|6 - 2 || {{flagicon|Belarus}} [[FC Neman Grodno|Neman Grodno]] || align=center|5 - 0 || align=center|1 - 2 |
|align=right|'''[[AC Lugano|Lugano]]''' {{flagicon|Switzerland}} || align=center|6 - 2 || {{flagicon|Belarus}} [[FC Neman Grodno|Neman Grodno]] || align=center|5 - 0 || align=center|1 - 2 |
Verze z 16. 1. 2012, 12:05
Šablona:Infobox Ročník fotbalového turnaje
Sezóna 1993/94 Poháru vítězů pohárů byla 34. ročníkem tohoto poháru. Vítězem se stal tým Arsenal FC.
Předkolo
Tým #1 | Celk. | Tým #2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Karpaty Lvov | 2 - 3 | Shelbourne FC | 1 - 0 | 1 - 3 |
RAF Jelgava | 1 - 3 | HB Tórshavn | 1 - 0 | 0 - 3 |
Sliema Wanderers | 1 - 6 | Degerfors | 1 - 3 | 0 - 3 |
Bangor | 2 - 3 | APOEL | 1 - 1 | 1 - 2 |
F91 Dudelange | 1 - 7 | Maccabi Haifa | 0 - 1 | 1 - 6 |
Valur | 4 - 1 | MyPa | 3 - 1 | 1 - 0 |
Balzers | 3 - 1 | KS Albpetrol | 3 - 1 | 0 - 0 |
Nikol Tallinn | 1 - 8 | Lillestrøm | 0 - 4 | 1 - 4 |
Košice | 3 - 1 | Žalgiris Vilnius | 2 - 1 | 1 - 0 |
Lugano | 6 - 2 | Neman Grodno | 5 - 0 | 1 - 2 |
Publikum Celje | 0 - 1 | Odense BK | 0 - 1 | 0 - 0 |
První kolo
Tým #1 | Celk. | Tým #2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Tirol Innsbruck | 5 - 1 | Ferencváros | 3 - 0 | 2 - 1 |
Real Madrid | 6 - 1 | Lugano | 3 - 0 | 3 - 1 |
APOEL | 0 - 3 | Paris Saint-Germain | 0 - 1 | 0 - 2 |
Universitatea Craiova | 7 - 0 | HB Tórshavn | 4 - 0 | 3 - 0 |
Lillestrøm | 2 - 3 | Torino | 0 - 2 | 2 - 1 |
Valur | 0 - 7 | Aberdeen | 0 - 3 | 0 - 4 |
Odense BK | 2 - 3 | Arsenal | 1 - 2 | 1 - 1 |
Standard Liège | 8 - 3 | Cardiff City FC | 5 - 2 | 3 - 1 |
Benfica | 2 - 1 | GKS Katowice | 1 - 0 | 1 - 1 |
CSKA Sofia | 11 - 1 | Balzers | 8 - 0 | 3 - 1 |
Panathinaikos | 5 - 1 | Shelbourne FC | 3 - 0 | 2 - 1 |
Bayer Leverkusen | 5 - 0 | Boby Brno | 2 - 0 | 3 - 0 |
Hajduk Split | 1 - 6 | Ajax | 1 - 0 | 0 - 6 |
Košice | 2 - 3 | Beşiktaş | 2 - 1 | 0 - 2 |
Torpedo Moskva | 2 - 3 | Maccabi Haifa | 1 - 0 | 1 - 3 |
Degerfors | 1 - 4 | Parma | 1 - 2 | 0 - 2 |
Druhé kolo
Tým #1 | Celk. | Tým #2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Tirol Innsbruck | 1 - 4 | Real Madrid | 1 - 1 | 0 - 3 |
Paris Saint-Germain | 6 - 0 | Universtitatea Craiova | 4 - 0 | 2 - 0 |
Torino | 5 - 3 | Aberdeen | 3 - 2 | 2 - 1 |
Arsenal | 10 - 0 | Standard Liège | 3 - 0 | 7 - 0 |
Benfica | 6 - 2 | CSKA Sofia | 3 - 1 | 3 - 1 |
Panathinaikos | 3 - 5 | Bayer 04 Leverkusen | 1 - 4 | 2 - 1 |
Ajax | 6 - 1 | Beşiktaş | 2 - 1 | 4 - 0 |
Maccabi Haifa | 1 - 1(pen.) | Parma | 0 - 1 | 1 - 0(prodl.) |
Čtvrtfinále
Tým #1 | Celk. | Tým #2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Real Madrid | 1 - 2 | Paris Saint Germain | 0 - 1 | 1 - 1 |
Torino | 0 - 1 | Arsenal | 0 - 0 | 0 - 1 |
Benfica | 5(v) - 5 | Bayer Leverkusen | 1 - 1 | 4 - 4 |
Ajax | 0 - 2 | Parma | 0 - 0 | 0 - 2 |
Semifinále
Tým #1 | Celk. | Tým #2 | 1. zápas | 2. zápas |
---|---|---|---|---|
Paris Saint-Germain | 1 - 2 | Arsenal | 1 - 1 | 0 - 1 |
Benfica | 2 - 2(v) | Parma | 2 - 1 | 0 - 1 |