Mistrzostwa Europy U-21 w Piłce Nożnej 2025 (eliminacje)/Grupa E
Wygląd
- Główny artykuł:
W Grupie E eliminacji do Mistrzostw Europy U-21 2025 brały udział następujące zespoły[1]:
Tabela
[edytuj | edytuj kod]Lp. | Drużyna | M | Mecze | Bramki | Pkt | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
W | R | P | + | − | +/− | ||||
1. | Szwajcaria U-21 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 6 | +10 | 14 |
2. | Rumunia U-21 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | +8 | 13 |
3. | Finlandia U-21 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 5 | +8 | 10 |
4. | Albania U-21 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 16 | −7 | 10 |
5. | Czarnogóra U-21 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | −3 | 7 |
6. | Armenia U-21 | 8 | 0 | 2 | 6 | 1 | 17 | −16 | 2 |
Wyniki
[edytuj | edytuj kod]8 września 2023 17:00 CET
|
Armenia U-21 |
1:2 | Albania U-21 |
City Stadium, Abowian Sędzia: Radoslav Gidzhenov |
12 września 2023 17:00 CET
|
Armenia U-21 | 0:1 (0:0)
|
Czarnogóra U-21 |
City Stadium, Abowian Sędzia: Edgars Maļcevs |
12 września 2023 17:00 CET
|
Finlandia U-21 |
1:2 (1:0)
|
Szwajcaria U-21 |
Veritas Stadion, Turku Sędzia: Atilla Karaoglan |
12 września 2023 18:30 CET
|
Albania U-21 |
3:2 (0:0)
|
Rumunia U-21 |
Stadiumi Ruzhdi Bizhuta, Elbasan Sędzia: Radoslav Gidzhenov |
13 października 2023 17:00 CET
|
Finlandia U-21 |
4:1 (2:0)
|
Albania U-21 |
Veritas Stadion, Turku Sędzia: Maria Sole Caputi |
13 października 2023 19:00 CET
|
Szwajcaria U-21 |
4:2 (3:1)
|
Czarnogóra U-21 |
Stade de la Tuilière, Lozanna Sędzia: Ivar Orri Kristjansson |
13 października 2023 19:30 CET
|
Rumunia U-21 |
2:0 (1:0)
|
Armenia U-21 | Stadionul Giulești, Bukareszt Sędzia: Robertas Valikonis |
17 października 2023 14:30 CET
|
Albania U-21 |
2:0 (1:0)
|
Czarnogóra U-21 | Stadiumi Hasan Zyla, Rrogozhina Sędzia: Jarred Gavan Gillett |
17 października 2023 17:00 CET
|
Rumunia U-21 |
1:0 (0:0)
|
Finlandia U-21 | Stadionul Municipal Sibiu, Sybin Sędzia: Luka Bilbija |
17 października 2023 17:00 CET
|
Armenia U-21 | 0:0 (0:0)
|
Szwajcaria U-21 | Stadion Republikański im. Wazgena Sarkisjana, Erywań Sędzia: Ferenc Karakó |
17 listopada 2023 18:30 CET
|
Szwajcaria U-21 |
5:0 (1:0)
|
Armenia U-21 | Stade de la Maladière, Neuchâtel Sędzia: Kai Erik Steen |
17 listopada 2023 19:30 CET
|
Rumunia U-21 |
5:0 (3:0)
|
Albania U-21 | Stadionul Rapid-Giulești, Bukareszt Sędzia: Matthew De Gabriele |
21 listopada 2023 17:00 CET
|
Finlandia U-21 |
6:0 (2:0)
|
Armenia U-21 | Veritas Stadion, Turku Sędzia: Jérémy Muller |
21 listopada 2023 18:30 CET
|
Szwajcaria U-21 |
2:2 (1:2)
|
Rumunia U-21 |
Stade de la Maladière, Neuchâtel Sędzia: Dominik Stary |
22 marca 2023 15:00 CET
|
Czarnogóra U-21 | 0:0 (0:0)
|
Armenia U-21 | Stadion Pod Goricom, Podgorica Sędzia: Goga Kikacheishvili |
22 marca 2023 17:00 CET
|
Albania U-21 | 0:0 (0:0)
|
Finlandia U-21 | Arena Kombëtare, Tirana Sędzia: Michal Ocenáš |
26 marca 2023 12:00 CET
|
Armenia U-21 | 0:1 (0:0)
|
Rumunia U-21 |
Armavir Stadium, Armawir Sędzia: Damian Sylwestrzak |
26 marca 2023 17:00 CET
|
Albania U-21 |
1:3 (0:1)
|
Szwajcaria U-21 |
Arena Kombëtare, Tirana Sędzia: Adam Ladebäck |
26 marca 2023 15:00 CET
|
Czarnogóra U-21 |
1:2 (0:1)
|
Finlandia U-21 |
Stadion Pod Goricom, Podgorica Sędzia: Evangelos Manouchos |
7 czerwca 2024 20:00 CEST
|
Czarnogóra U-21 |
1:0 (0:0)
|
Albania U-21 | DG Arena, Podgorica Sędzia: Jonathan Lardot |
6 września 2023 |
Armenia U-21 | – | Finlandia U-21 | |
6 września 2023 |
Rumunia U-21 | – | Czarnogóra U-21 | |
6 września 2023 |
Szwajcaria U-21 | – | Albania U-21 | |
10 września 2023 |
Finlandia U-21 | – | Rumunia U-21 | |
10 września 2023 |
Czarnogóra U-21 | – | Szwajcaria U-21 | |
11 października 2023 |
Szwajcaria U-21 | – | Finlandia U-21 | |
11 października 2023 |
Czarnogóra U-21 | – | Rumunia U-21 | |
15 października 2023 |
Albania U-21 | – | Armenia U-21 | |
15 października 2023 |
Rumunia U-21 | – | Szwajcaria U-21 | |
15 października 2023 |
Finlandia U-21 | – | Czarnogóra U-21 | |
Strzelcy
[edytuj | edytuj kod]5 goli
[edytuj | edytuj kod]4 gole
[edytuj | edytuj kod]3 gole
[edytuj | edytuj kod]2 gole
[edytuj | edytuj kod]1 gol
[edytuj | edytuj kod]- Arlind Rexhepi
- Cristian Shpendi
- Gevorg Tarakhchyan
- Vasilije Adžić
- Viktor Đukanović
- Marko Franeta
- Dejan Perović
- Balša Tošković
- Ville Koski
- Kai Meriluoto
- Matti Peltola
- Juho Talvitie
- Casper Terho
- Miska Ylitolva
- Ștefan Baiaram
- Andrei Borza
- Marian Danciu
- Cristian Mihai
- Louis Munteanu
- Cătălin Vulturar
- Daniel Dos Santos
- Aaron Keller
- Valmir Matoshi
- Franck Surdez
Przypisy
[edytuj | edytuj kod]- ↑ UEFA.com, 2025 Under-21 EURO qualifying draw: See the groups | Under-21 2025 [online], UEFA.com [dostęp 2023-08-19] (ang.).