Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
De Europese/Afrikaanse zone is een van de drie regionale zones van de Davis Cup in 2017 .
In diverse groepen strijden landen voor promotie naar een hogere groep en proberen degradatie naar een lagere groep te voorkomen. De twee beste landen uit de eerste regionale groep plaatsen zich voor een promotiewedstrijd waarin promotie naar de wereldgroep kan worden afgedwongen.
2e ronde play-offs 15-17 sep/20-22 okt
1e ronde play-offs 15-17 september
1e ronde 3 - 5 februari
2e ronde 3 - 5 februari/7-9 april
1
Slowakije
bye
Bratislava , Slowakije (indoor hard)
1
Slowakije
1
Slowakije
1
bye
Hongarije
3
Hongarije
Bratislava , Slowakije (gravel)
bye
1
Slowakije
3
Polen
1
3
Nederland
bye
Zenica , Bosnië en Herzegovina (indoor hard)
bye
3
Nederland
3
Polen
Zenica , Bosnië en Herzegovina (indoor hard)
Bosnië en Herzegovina
1
Polen
0
Bosnië en Herzegovina
5
Minsk , Wit-Rusland (indoor hard)
Roemenië
2
Wels , Oostenrijk (gravel)
Wit-Rusland
3
Minsk , Wit-Rusland (indoor hard)
Roemenië
1
Wit-Rusland
3
4
Oostenrijk
3
4
Oostenrijk
1
bye
Ramat HaSharon , Israël (hard)
4
Oostenrijk
Roemenië
Israël
Lissabon , Portugal (indoor gravel)
Israël
0
Ramat HaSharon , Israël (hard)
Portugal
5
Lissabon , Portugal (indoor gravel)
Israël
0
Portugal
4
2
Oekraïne
4
2
Oekraïne
1
bye
2
Oekraïne
Polen en degraderen naar Groep II in 2018.
Hongarije , Nederland , Wit-Rusland en Portugal gaan door naar de Wereldgroep play-off.
Play-offs 7–9 april
1e ronde 3–5 februari
2e ronde 7–9 april
3e ronde 15–17 september
Tunis , Tunesië (hard)
1
Zweden
3
Nicosia , Cyprus (hard)
Tunesië
2
Antalya , Turkije (gravel)
Tunesië
4
1
Zweden
4
Cyprus
1
Nicosia , Cyprus (hard)
7
Turkije
1
7
Turkije
4
Cyprus
1
Båstad , Zweden (gravel)
1
Zweden
5
Šiauliai , Litouwen (indoor hard)
3
Litouwen
0
3
Litouwen
3
Hanko , Finland (indoor hard)
Madagaskar
2
Tbilisi , Georgië (hard)
Madagaskar
2
3
Litouwen
3
5
Finland
3
Tbilisi , Georgië (indoor tapijt)
Georgië
2
5
Finland
2
Georgië
3
Jelgava , Letland (indoor hard)
Noorwegen
5
Marrakesh , Marokko (gravel)
6
Letland
0
Stavanger , Noorwegen (indoor hard)
6
Letland
2
Noorwegen
1
Marokko
3
Aarhus , Denemarken (indoor tapijt)
4
Denemarken
4
Marokko
1
4
Denemarken
4
Aarhus , Denemarken (indoor hard)
4
Denemarken
1
Centurion , Zuid-Afrika (hard)
8
Zuid-Afrika
3
Estland
1
Tallinn , Estland (indoor hard)
8
Zuid-Afrika
4
Centurion , Zuid-Afrika (hard)
Estland
3
8
Zuid-Afrika
5
Monaco
2
Maribor , Slovenië (indoor hard)
2
Slovenië
0
Monaco
2
2
Slovenië
3
Cyprus , Madagaskar , Litouwen en Monaco gedegradeerd naar Groep III in 2018.
Zweden en Zuid-Afrika gepromoveerd naar Groep I in 2018.