Adresa
:
[go:
nahoru
,
domu
]
Przejdź do zawartości
Menu główne
Menu główne
przypnij
ukryj
Nawigacja
Strona główna
Losuj artykuł
Kategorie artykułów
Najlepsze artykuły
Częste pytania (FAQ)
Dla czytelników
O Wikipedii
Kontakt
Wspomóż Wikipedię
Dla wikipedystów
Pierwsze kroki
Portal wikipedystów
Ogłoszenia
Zasady
Pomoc
Ostatnie zmiany
Szukaj
Szukaj
Wygląd
Utwórz konto
Zaloguj się
Narzędzia osobiste
Utwórz konto
Zaloguj się
Strony dla anonimowych edytorów
dowiedz się więcej
Edycje
Dyskusja
Kategoria
:
Radzieccy średniodystansowcy
16 języków
العربية
Беларуская
Deutsch
English
فارسی
한국어
Italiano
Монгол
Norsk bokmål
Norsk nynorsk
Português
Русский
Suomi
Svenska
Türkçe
Українська
Edytuj linki
Kategoria
Dyskusja
polski
Czytaj
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Narzędzia
Narzędzia
przypnij
ukryj
Działania
Czytaj
Edytuj
Edytuj kod źródłowy
Wyświetl historię
Ogólne
Linkujące
Zmiany w linkowanych
Prześlij plik
Strony specjalne
Link do tej wersji
Informacje o tej stronie
Zobacz skrócony adres URL
Pobierz kod QR
Element Wikidanych
Drukuj lub eksportuj
Utwórz książkę
Pobierz jako PDF
Wersja do druku
W innych projektach
Wikimedia Commons
Wygląd
przypnij
ukryj
Pomoc
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Strony w kategorii „Radzieccy średniodystansowcy”
Poniżej wyświetlono 70 spośród wszystkich 70 stron tej kategorii.
A
Walerij Abramow
Piotr Anisim
Wiktor Anochin
Jewhen Arżanow
B
Laimutė Baikauskaitė
Ludmiła Bragina
Leonid Bruk
Walerij Bułyszew
C
Lubow Cioma
D
Olha Dwirna
E
Laine Erik
G
Walentina Gierasimowa
Władimir Graudyń
Tatjana Griebienczuk
Lubow Gurina
Swietłana Guśkowa
I
Nadieżda Iljina
Walentina Iljinych
Iwan Iwanow (średniodystansowiec)
J
Jelizawieta Jermołajewa
K
Tatjana Kazankina
Nikołaj Kirow
Swietłana Kitowa
Tamara Koba
Władimir Kolesnikow
Ałła Kolesnikowa
Rawila Kotowicz
Lubow Kriemlowa
Siergiej Kriuczok
L
Tatjana Lebonda
Dzidra Levicka
Ł
Walentina Łukjanowa
M
Łeonid Masunow
Stanisław Mieszczerskich
Olga Miniejewa
Remir Mitrofanow
N
Irina Nikitina
Lilija Nurutdinowa
O
Nadieżda Olizarenko
Nina Otkalenko
P
Tamara Panhełowa
Wołodymyr Pantelej
Jekatierina Parluk
Swietłana Pleskacz-Styrkina
Jekatierina Podkopajewa
Władimir Ponomariow (lekkoatleta)
Igor Potapczenko
Tatjana Prowidochina
R
Oleg Rajko
Zoja Rigel
Ludmiła Rogaczowa
Giana Romanowa
S
Nijolė Sabaitė
Tetiana Samolenko
Wiktor Siemiaszkin
Olga Simakowa
Lubow Smołka
Tamara Sorokina
Sarmīte Štūla
Ludmiła Szewcowa
T
Aleksiej Taranow
Walentin Taratynow
Rein Tölp
Witalij Tyszczenko
W
Fanir Wachitow
Anatolij Wierłan
Ludmiła Wiesiełkowa
Z
Zamira Zajcewa
Anna Zimina
Ż
Michaił Żełobowski
Kategorie
:
Średniodystansowcy
Radzieccy lekkoatleci