Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje)
- Główny artykuł:
| |||
Dyscyplina | |||
---|---|---|---|
Organizator | |||
Szczegóły turnieju | |||
Gospodarz | |||
Otwarcie |
3 października 2017 | ||
Zamknięcie (finał) |
14 listopada 2017 | ||
Liczba drużyn |
52 (z 1 konfederacji) | ||
Strona internetowa |
Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2018 (eliminacje) – to pierwsza runda eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy do lat 19, które w 2018 roku odbyły się w Finlandii. 52 zespoły narodowe zostały podzielone na 13 grup po 4 w każdej. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikuje się do rundy elitarnej eliminacji, gdzie dołączą do reprezentacji Hiszpanii oraz Portugalii, które jako zespoły z najwyższymi współczynnikami otrzymały prawo startu od rundy elitarnej. Losowanie grup odbyło się 13 grudnia 2016 roku w siedzibie UEFA w Nyonie.[1]
Losowanie[edytuj | edytuj kod]
Przed losowaniem UEFA dokonała podziału 52 reprezentacji na 4 koszyki, zgodnie z rankingiem UEFA dla reprezentacji w tej kategorii wiekowej. Do każdej z grup trafiła jedna drużyna z każdego z koszyków. Przed losowaniem UEFA zastrzegła jeszcze, że reprezentacje Ukrainy i Rosji, Armenii i Azerbejdżanu, Kosowa i Serbii oraz Kosowa i Bośni i Hercegowiny nie mogły znaleźć się w tych samych grupach eliminacyjnych.[2]
Koszyk A | Koszyk B | Koszyk C | Koszyk D |
---|---|---|---|
Grupy eliminacyjne[edytuj | edytuj kod]
Grupa 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dania U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | +8 |
Łotwa U-19 (A) | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | +3 |
Chorwacja U-19 (G) | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 |
San Marino U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | −11 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 12:00 CET
|
Chorwacja U-19 |
3–0 | San Marino U-19 | Stadion Valbruna, Rovinj Sędzia: Zawen Howhannisjan |
8 listopada 2017 14:00 CET
|
Łotwa U-19 |
1–2 | Dania U-19 |
Stadion Kunfin, Rovinj Sędzia: Jeorjos Kominis |
11 listopada 2017 12:00 CET
|
Dania U-19 |
4–0 | San Marino U-19 | Stadion Kunfin, Rovinj Sędzia: Zawen Howhannisjan |
11 listopada 2017 14:00 CET
|
Chorwacja U-19 | 0–0 | Łotwa U-19 | Stadion Valbruna, Rovinj Sędzia: Donald Robertson |
14 listopada 2017 14:00 CET
|
Dania U-19 |
5–2 | Chorwacja U-19 |
Stadion Kunfin, Rovinj Sędzia: Jeorjos Kominis |
14 listopada 2017 14:00 CET
|
San Marino U-19 | 0–4 | Łotwa U-19 |
Stadion Valbruna, Rovinj Sędzia: Donald Robertson |
Źródło:[9]
Grupa 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niemcy U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 2 | +12 |
Polska U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 |
Irlandia Północna U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 9 | -7 |
Białoruś U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
4 października 2017 12:00 CET
|
Niemcy U-19 |
5–1 | Białoruś U-19 |
Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze Sędzia: Enea Jorgji |
4 października 2017 16:00 CET
|
Irlandia Północna U-19 |
1–2 | Polska U-19 |
Stadion Miejski, Gliwice Widzów: 2 000[12] Sędzia: Ville Nevalainen |
7 października 2017 12:00 CET
|
Niemcy U-19 |
7–1 | Irlandia Północna U-19 |
Stadion Miejski, Gliwice Sędzia: Dumitru Muntean |
7 października 2017 16:00 CET
|
Polska U-19 |
3–0 | Białoruś U-19 | Stadion Śląski, Chorzów Widzów: 29 316 Sędzia: Enea Jorgji |
10 października 2017 18:00 CET
|
Polska U-19 | 0–2 | Niemcy U-19 |
Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze Widzów: 13 365 Sędzia: Ville Nevalainen |
10 października 2017 18:00 CET
|
Białoruś U-19 | 0–0 | Irlandia Północna U-19 | Stadion Śląski, Chorzów Sędzia: Dumitru Muntean |
Źródło:[17]
Grupa 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czechy U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 0 | +11 |
Szkocja U-19 (A) | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | +1 |
Armenia U-19 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 10 | -5 |
Luksemburg U-19 (G) | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | −7 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 17:00 CET
|
Czechy U-19 |
5–0 | Armenia U-19 | Terrain Poetz, Wiltz Sędzia: Irfan Peljto |
8 listopada 2017 19:00 CET
|
Luksemburg U-19 |
1–3 | Szkocja U-19 |
Stade Alphonse Theis, Hesperange Sędzia: Mario Zebec |
11 listopada 2017 17:00 CET
|
Szkocja U-19 |
3–3 | Armenia U-19 |
Stade Alphonse Theis, Hesperange Sędzia: Mario Zebec |
11 listopada 2017 19:00 CET
|
Czechy U-19 |
5–0 | Luksemburg U-19 | Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette Sędzia: Boris Marhefka |
14 listopada 2017 19:00 CET
|
Szkocja U-19 | 0–1 | Czechy U-19 |
Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette Sędzia: Irfan Peljto |
14 listopada 2017 19:00 CET
|
Armenia U-19 |
2–2 | Luksemburg U-19 |
Terrain Poetz, Wiltz Sędzia: Boris Marhefka |
Źródło:[24]
Grupa 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holandia U-19 (A) (G) | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 |
Węgry U-19 (A) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 |
Słowenia U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 4 | +4 |
Malta U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | −12 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
4 października 2017 16:00 CET
|
Holandia U-19 |
3–0 | Malta U-19 | Juliana Sportpark, 's-Gravenzande Sędzia: Jørgen Burchardt |
4 października 2017 19:00 CET
|
Węgry U-19 |
2–1 | Słowenia U-19 |
Sportpark Ter Specke, Lisse Sędzia: Sergiej Iwanow |
7 października 2017 13:00 CET
|
Słowenia U-19 |
5–0 | Malta U-19 | Juliana Sportpark, 's-Gravenzande Sędzia: Jørgen Burchardt |
7 października 2017 16:00 CET
|
Holandia U-19 |
2–0 | Węgry U-19 | Sportpark Ter Specke, Lisse Sędzia: Alper Ulusoy |
10 października 2017 18:00 CET
|
Słowenia U-19 |
2–2 | Holandia U-19 |
Juliana Sportpark, 's-Gravenzande Sędzia: Sergiej Iwanow |
10 października 2017 18:00 CET
|
Malta U-19 |
1–5 | Węgry U-19 |
Sportpark Ter Specke, Lisse Sędzia: Alper Ulusoy |
Źródło:[31]
Grupa 5[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Macedonia Północna U-19 (A) (G) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | +8 |
Belgia U-19 (A) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | +4 |
Szwajcaria U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 8 | +1 |
Liechtenstein U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | −13 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 13:00 CET
|
Belgia U-19 |
3–0 | Liechtenstein U-19 | Stadion im. Borisa Trajkowskiego, Skopje Sędzia: Giorgi Kruaszwili |
8 listopada 2017 13:00 CET
|
Macedonia Północna U-19 |
2–1 | Szwajcaria U-19 |
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Roi Reinshreiber |
11 listopada 2017 13:00 CET
|
Belgia U-19 |
1–2 | Macedonia Północna U-19 |
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Aleksandrs Anufrijevs |
11 listopada 2017 13:00 CET
|
Szwajcaria U-19 |
5–1 | Liechtenstein U-19 |
Stadion im. Borisa Trajkowskiego, Skopje Sędzia: Giorgi Kruaszwili |
14 listopada 2017 13:00 CET
|
Szwajcaria U-19 |
3–5 | Belgia U-19 |
Stadion im. Borisa Trajkowskiego, Skopje Sędzia: Roi Reinshreiber |
14 listopada 2017 13:00 CET
|
Liechtenstein U-19 | 0–6 | Macedonia Północna U-19 |
Centrum Treningowe im. Petara Miłoszewskiego, Skopje Sędzia: Aleksandrs Anufrijevs |
Źródło:[38]
Grupa 6[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Austria U-19 (A) (G) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 |
Kosowo U-19 (A) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 |
Izrael U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 |
Litwa U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | −6 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
3 października 2017 14:00 CET
|
Austria U-19 |
1–0 | Kosowo U-19 | Waldstadion Mittersill, Mittersill Sędzia: Ołeksandr Derdo |
3 października 2017 17:00 CET
|
Litwa U-19 | 0–1 | Izrael U-19 |
Sportplatz Bürgerau, Saalfelden Sędzia: Petr Ardeleanu |
6 października 2017 13:30 CET
|
Austria U-19 |
2–0 | Litwa U-19 | Steinbergstadion, Leogang Sędzia: Horațiu Feșnic |
6 października 2017 16:30 CET
|
Izrael U-19 |
1–2 | Kosowo U-19 |
Waldstadion Mittersill, Mittersill Sędzia: Ołeksandr Derdo |
9 października 2017 14:00 CET
|
Izrael U-19 | 0–2 | Austria U-19 |
Steinbergstadion, Leogang Sędzia: Petr Ardeleanu |
9 października 2017 14:00 CET
|
Kosowo U-19 |
3–0 | Litwa U-19 | Sportplatz Bürgerau, Saalfelden Sędzia: Horațiu Feșnic |
Źródło:[45]
Grupa 7[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irlandia U-19 (A) (G) | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | +6 |
Serbia U-19 (A) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 |
Cypr U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 |
Azerbejdżan U-19 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | −4 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
4 października 2017 16:00 CET
|
Irlandia U-19 | 0–0 | Azerbejdżan U-19 | Waterford Regional Sports Centre, Waterford Sędzia: Alain Durieux |
4 października 2017 16:00 CET
|
Serbia U-19 |
1–0 | Cypr U-19 | Ferrycarrig Park, Crossabeg Sędzia: Nikoła Popow |
7 października 2017 16:00 CET
|
Serbia U-19 |
4–1 | Azerbejdżan U-19 |
Ferrycarrig Park, Crossabeg Sędzia: Ferenc Karakó |
7 października 2017 20:00 CET
|
Irlandia U-19 |
5–0 | Cypr U-19 | Waterford Regional Sports Centre, Waterford Sędzia: Alain Durieux |
10 października 2017 14:00 CET
|
Irlandia U-19 |
2–1 | Serbia U-19 |
Waterford Regional Sports Centre, Waterford Sędzia: Nikoła Popow |
10 października 2017 14:00 CET
|
Cypr U-19 |
2–1 | Azerbejdżan U-19 |
Ferrycarrig Park, Crossabeg Sędzia: Ferenc Karakó |
Źródło:[52]
Grupa 8[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anglia U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 |
Bułgaria U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 |
Islandia U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 |
Wyspy Owcze U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | −9 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 13:30 CET
|
Islandia U-19 |
1–2 | Bułgaria U-19 |
Stadion Hadżiego Dimityra, Sliwen Sędzia: Markus Hameter |
8 listopada 2017 17:30 CET
|
Anglia U-19 |
6–0 | Wyspy Owcze U-19 | Trace Arena, Stara Zagora Sędzia: Paul Mclaughlin |
11 listopada 2017 13:30 CET
|
Bułgaria U-19 |
2–0 | Wyspy Owcze U-19 | Stadion Hadżiego Dimityra, Sliwen Sędzia: Paul Mclaughlin |
11 listopada 2017 17:30 CET
|
Anglia U-19 |
2–1 | Islandia U-19 |
Trace Arena, Stara Zagora Sędzia: Peter Kralović |
14 listopada 2017 13:30 CET
|
Bułgaria U-19 | 0–1 | Anglia U-19 |
Trace Arena, Stara Zagora Sędzia: Peter Kralović |
14 listopada 2017 13:30 CET
|
Wyspy Owcze U-19 |
1–2 | Islandia U-19 |
Stadion Hadżiego Dimityra, Sliwen Sędzia: Markus Hameter |
Źródło:[59]
Grupa 9[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Włochy U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 |
Szwecja U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | +6 |
Mołdawia U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | -4 |
Estonia U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
4 października 2017 17:00 CET
|
Włochy U-19 |
4–0 | Mołdawia U-19 | Vapenvallen, Huskvarna Sędzia: João Pinheiro |
4 października 2017 19:00 CET
|
Estonia U-19 | 0–4 | Szwecja U-19 |
Stadsparksvallen, Jönköping Sędzia: Robert Madley |
7 października 2017 13:00 CET
|
Włochy U-19 |
2–1 | Estonia U-19 |
Stadsparksvallen, Jönköping Sędzia: Rade Obrenovic |
7 października 2017 16:00 CET
|
Szwecja U-19 |
3–0 | Mołdawia U-19 | Vapenvallen, Huskvarna Sędzia: João Pinheiro |
10 października 2017 18:00 CET
|
Szwecja U-19 |
2–3 | Włochy U-19 |
Stadsparksvallen, Jönköping Sędzia: Robert Madley |
10 października 2017 18:00 CET
|
Mołdawia U-19 |
3–0 | Estonia U-19 | Vapenvallen, Huskvarna Sędzia: Rade Obrenovic |
Źródło:[66]
Grupa 10[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rumunia U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 |
Grecja U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 |
Rosja U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 4 | +4 |
Gibraltar U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | −19 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 13:00 CET
|
Rosja U-19 |
6–0 | Gibraltar U-19 | Stadion Pankritio, Heraklion Sędzia: Bryn Markham-Jones |
8 listopada 2017 16:00 CET
|
Rumunia U-19 |
2–1 | Grecja U-19 |
Stadion Teodorosa Wardinojanisa, Heraklion Sędzia: Bartosz Frankowski |
11 listopada 2017 13:00 CET
|
Rosja U-19 |
1–2 | Rumunia U-19 |
Stadion Pankritio, Heraklion Sędzia: Nenad Djokić |
11 listopada 2017 16:15 CET
|
Grecja U-19 |
5–0 | Gibraltar U-19 | Stadion Teodorosa Wardinojanisa, Heraklion Sędzia: Bryn Markham-Jones |
14 listopada 2017 16:00 CET
|
Grecja U-19 |
2–1 | Rosja U-19 |
Stadion Teodorosa Wardinojanisa, Heraklion Sędzia: Bartosz Frankowski |
14 listopada 2017 16:00 CET
|
Gibraltar U-19 | 0–8 | Rumunia U-19 |
Stadion Pankritio, Heraklion Sędzia: Nenad Djokić |
Źródło:[73]
Grupa 11[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Francja U-19 (A) | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | +8 |
Bośnia i Hercegowina U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 |
Gruzja U-19 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 |
Andora U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | −8 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
8 listopada 2017 13:00 CET
|
Francja U-19 |
7–0 walkower[74] |
Andora U-19 | Novi Gradski Stadion, Ugljevik Sędzia: Tim Marshall |
8 listopada 2017 13:00 CET
|
Bośnia i Hercegowina U-19 |
1–0 | Gruzja U-19 | Stadion Etno Selo Stanišići, Bijeljina Sędzia: Marius Avram |
11 listopada 2017 13:00 CET
|
Francja U-19 |
2–1 | Bośnia i Hercegowina U-19 |
Stadion Etno Selo Stanišići, Bijeljina Sędzia: Dennis Higler |
11 listopada 2017 13:00 CET
|
Gruzja U-19 |
1–1 | Andora U-19 |
Novi Gradski Stadion, Ugljevik Sędzia: Tim Marshall |
14 listopada 2017 13:00 CET
|
Gruzja U-19 |
1–1 | Francja U-19 |
Stadion Etno Selo Stanišići, Bijeljina Sędzia: Marius Avram |
14 listopada 2017 13:00 CET
|
Andora U-19 |
1–2 | Bośnia i Hercegowina U-19 |
Novi Gradski Stadion, Ugljevik Sędzia: Dennis Higler |
Źródło:[81]
Grupa 12[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukraina U-19 (A) | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | +6 |
Norwegia U-19 (A) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | +8 |
Czarnogóra U-19 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 |
Albania U-19 (G) | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
4 października 2017 12:00 CET
|
Norwegia U-19 |
3–0 | Czarnogóra U-19 | Stadiumi Kamza, Kamza Sędzia: Əliyar Ağayev |
4 października 2017 14:00 CET
|
Ukraina U-19 |
1–0 | Albania U-19 | Selman Stërmasi stadiumi, Tirana Sędzia: Anders Poulsen |
7 października 2017 12:00 CET
|
Czarnogóra U-19 |
1–0 | Albania U-19 | Selman Stërmasi stadiumi, Tirana Sędzia: Anders Poulsen |
7 października 2017 14:00 CET
|
Ukraina U-19 |
2–1 | Norwegia U-19 |
Stadiumi Kamza, Kamza Sędzia: Nicolas Rainville |
10 października 2017 14:00 CET
|
Czarnogóra U-19 | 0–4 | Ukraina U-19 |
Stadiumi Kamza, Kamza Sędzia: Əliyar Ağayev |
10 października 2017 14:00 CET
|
Albania U-19 |
1–7 | Norwegia U-19 |
Selman Stërmasi stadiumi, Tirana Sędzia: Nicolas Rainville |
Źródło:[81]
Grupa 13[edytuj | edytuj kod]
Drużyna | Pkt | M | Z | R | P | Br+ | Br- | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Słowacja U-19 (A) | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 |
Turcja U-19 (A) (G) | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 |
Kazachstan U-19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 |
Walia U-19 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | −3 |
Objaśnienia: A - drużyna awansowała do kolejnej rundy, G - drużyna była gospodarzem turnieju.
7 listopada 2017 11:30 CET
|
Walia U-19 |
1–2 | Słowacja U-19 |
Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 2, Manavgat Sędzia: Alexandre Boucaut |
7 listopada 2017 14:00 CET
|
Turcja U-19 |
3–0 | Kazachstan U-19 | Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 1, Manavgat Sędzia: Fedayi San |
10 listopada 2017 11:30 CET
|
Słowacja U-19 | 0–0 | Kazachstan U-19 | Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 2, Manavgat Sędzia: Fedayi San |
10 listopada 2017 14:00 CET
|
Turcja U-19 |
2–1 | Walia U-19 |
Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 1, Manavgat Sędzia: Dejan Jakimowski |
13 listopada 2017 13:00 CET
|
Słowacja U-19 |
3–2 | Turcja U-19 |
Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 1, Manavgat Sędzia: Alexandre Boucaut |
13 listopada 2017 13:00 CET
|
Kazachstan U-19 |
3–2 | Walia U-19 |
Arslan Zeki Demirci Sports Complex – Emir Hotels 2, Manavgat Sędzia: Dejan Jakimowski |
Źródło:[94]
Przypisy[edytuj | edytuj kod]
- ↑ 2017/18 Under-19 qualifying round draw made.
- ↑ 2017/18 UEFA European Under-17 and Under-19 Championships Qualifying round draws.
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ eME U-19: Polska 2-1 Irlandia Północna. 90minut.pl.
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Mecz został zweryfikowany jako walkower 7-0 na korzyść reprezentacji Francji, ze względu na występ nieuprawnionego zawodnika w kadrze Andory. Eric De Pablos otrzymał czerwoną kartkę w ostatnim meczu ubiegłorocznych eliminacji w związku z czym nie był uprawniony do występu w tym spotkaniu.
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ a b UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ Raport
- ↑ UEFA U19 Championship, [w:] baza Soccerway (rozgrywki-grupa) [dostęp 2021-01-09] .